3D obliečky – posteľná bielizeň s neobyčajným dizajnom

Novinky nás sprevádzajú vo všetkých oblastiach, nielen vo vede a technike ale napríklad aj v bytovom textile ktorého súčasťou sú i posteľné obliečky. Postupom času sa menil, upravoval, zlepšoval tak ich materiál, ako aj dizajn. Práve ten je dominantným prvkom 3D obliečok, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. Veď ako by aj nie, pojem trojrozmerný (3D) sa spája s tými najlepšími vychytávkami, 3D okuliarmi v kine, 3D tlačiarňou, puzzlami a mnohými ďalšími. V prípade 3D obliečok hovoríme o špeciálnom spôsobe potlače, vďaka ktorému zobrazené motívy opticky vystupujú z látky a pôsobia ako skutočné

Vrátane nezvyčajného dizajnu nezabúdajte ani na ich materiál. Väčšina 3D posteľných obliečok je vyrobená z pravej bavlny, ktorá vyniká predovšetkým svojou hebkosťou, pevnosťou a zároveň aj vzdušnosťou. V porovnaní teda s ostatnými typmi posteľných obliečok sú univerzálne, vhodné na každé ročné obdobie. Vrátane jemnej bavlny niektorí výrobcovia používajú na výrobu 3D obliečok aj mikrovlákno, ktoré je síce lacnejšie, avšak pri kontakte s pokožkou pôsobí umelo a drsne. Nenechajte sa teda zlákať cenou a pred kúpou sa uistite, či vyberáte naozaj kvalitné 3D obliečky z pravej bavlny.

3D obličeky

3D obliečky pôsobia zaujímavým a neobyčajným dizajnom

Ako sme už spomínali 3D obliečky sú charakteristické svojim neobyčajným dizajnom, ktorý pozostáva z pestrých, živých farieb. A práve tie majú na fyzické a psychické zdravie skutočne blahodarné účinky. Spánok v objatí krásnych jarných kvietkov, slnka, či morských vĺn je tým najlepším pomocníkom v boji s únavou a každodennými problémami.

Ak teda máte problém zaspať a stále nenachádzate v posteli ten pravý duševný pokoj, 3D obliečky sú pre vás tým najlepším riešením. Okrem pozitívnych účinkov na kvalitu spánku a emócie zastávajú  dôležitú úlohu aj čo sa týka celkového dizajnu vašej spálne. Farebné motívy v sviežich farbách presvetlia celú miestnosť a zvýraznia tú najdôležitejšiu vec- posteľ. Tá bude vždy pôsobiť elegantne, čisto a upravene.

Živé motívy 3D obliečok však potešia najviac vašich malých nezbedníkov pre ktorých nemôže byť  nič krajšie ako zaspávať v obklopení svojich obľúbených hrdinov z rozprávok.  Vďaka 3D obliečkam sa teda nekonečný boj dostať dieťa do postele stane minulosťou. Vaše malé ratolesti sa budú nielenže tešiť do postele, ale aj zaspávať rýchlosťou blesku. Veď kto by nechcel spať pri pri svojich obľúbených rozprávkových postavičkách, napríklad pri známom Blesk Mcqueenovi.

Prečítajte si aj:  Ako sa elegantne zbaviť otravného ustielania postele a skrášliť si spálňu?

Kvalitný materiál a nezvyčajné motívy tak pre deti, ako i  dospelých nie sú ani zďaleka všetko. K benefitom 3D obliečok patrí aj ich jednoduchá údržba a dlhodobá trvácnosť.  Keďže sú farby nanášané priamo na látku s ktorou sa ihneď spoja, nemusíte sa báť, že po vypratí stratia svoju pestrosť a 3D efekt. Pri pratí ich stačí jednoducho prevrátiť a  zadať maximálnu teplotu 40°C, ktorá stačí na dôkladné očistenie od baktérií a škvŕn. Ak teda ešte stále nemáte vo svojej domácnosti 3D obliečky, nebojte sa ich vyskúšať  vzhľadom na ich vynikajúce vlastnosti a jedinečný dizajn určite neoľutujete.


Lajknite nás aj na FB :)
Lajknite nás :)

Komentáre

Prihláste sa na odber a získajte tak prehľad článkov inšpiratívnych rád a nápadov

Získate tak prehľad článkov s radami a tipmi do záhrady, či k pestovaniu rôznych rastlín, či plodín

Úspešne ste sa prihlásili na odber článkov, teraz prejdite do svojho e-mailu a potvrďte prihlasovací e-mail.