Kuchyňa

Termo poháre, ktoré vám zaručia, že sa už nikdy viac nepopálite

Snáď každý pozná ten pocit, kedy sa teší na horúcu kávu, latté, či čaj a pri tom rýchlom braní pohára zabudne, že je veľmi horúci a popáli sa. Na druhej strane je taktiež nepríjemné, keď si v lete pripravíte váš obľúbený ľadový nápoj a pohár, v ktorom máte nápoj sa nedá udržať v ruke, keďže vám pomaly až mrznú ruky. Po tom ako sa to človeku stane viac krát to začne byť aj dosť otravné. Práve na komfortné pitie vášho horúceho, či studeného nápoja sú tu našťastie skvelé -> termo poháre.

Termo poháre sú taktiež skvelé tým, že dokážu udržať nápoj veľmi dlho horúci, teda nápoj len tak rýchlo neochladne. A či už cestujete do školy, práce alebo si svoj obľúbený horúci nápoj vychutnávate v teple svojho domova, zostane vždy príjemne horúci.

TERMO POHÁRE (sada 2ks) nájdete tu >>

termo poháre
Pri pití z termo pohárov sa už nikdy nepopálite

Taktiež určite si radi občas v lete vychutnáte skvelé mojito, či iné letné drinky, ktoré si vyžadujú aby boli studené, v niektorých prípadoch až ľadové. A práve pri pití takéhoto nápoja je veľminepríjemné keď vám pri jeho držaní mrznú prsty alebo je pohár až príliš chladný. Materiál týchto termo pohárov je tvorený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla. Navyše pre lepšie izolačné vlastnosti bývajú tieto termo poháre vyrábané tak, aby mali dve steny, teda vytvorilo sa medzitýmito stenami vákuum, ktoré je známe svojimi skvelými izolačnými vlastnosťami. Práve to zaručuje, že vonkajšia vrstva pohára je chladná a tým pádom sa nepopálite, zatiaľ čo vo vnútornej strane nedochádza k zbytočnému úniku tepla a tak si nápoj dlhšie udržiava svoju teplotu.

 

Prečítajte si aj:  Skvelý mop na podlahu s rozprašovačom - Mop Easy Quick Spray

TERMO POHÁRE (sada 2ks) nájdete tu >>

Výhody termo pohárov

Materiál, z ktorého sú termo poháre vyrábané, je ako sme už spomínali borosilikátové sklo, ktoré má oproti bežnému sklu viacero skvelých výhod:

  • či už je v pohári veľmi studený alebo veľmi horúci nápoj – borosilikátové sklo skvele zvládne oba tieto prípady keďže disponuje vysokou tepelnou odolnosťou
  • je veľmi odolný voči škrabancom, či inému mechanickému poškodeniu
  • bez problémov je možné ho umývať v umývačke riadu
  • poháre z tohto materiálu sa nerosia
  • ak je v pohári veľmi horúci nápoj, pohár je stále chladný a tak sa nepopálite
  • dokáže udržať teplotu nápoja po veľmi dlhý čas

TERMO POHÁRE (sada 2ks) nájdete tu >>

Navyše, čo je snáď najväčšou výhodou týchto termo pohárov je ich výhodná cena. Ich cena sa pohybuje v rozmedzí 8-10€ pričom v balení bývajú vždy minimálne 2 ks termo pohárov. Prezrite si teda širokú ponuku termo pohárov, z ktorých si môžete komfortne vychutnávať vašu kávu, či ľadový čaj a pritom sa pri pití kávy nikdy nepopálite a v prípade ľadového čaju vám nebudú mrznúť prsty.


Lajknite nás aj na FB :)
Lajknite nás :)

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *