Kuchyňa

Skvelý mop na podlahu s rozprašovačom – Mop Easy Quick Spray

Určite viacerí z vás poznajú tie chvíle, kedy potrebujete niečo z podlahy rýchlo vyčistiť. Či už sa vám na podlahu niečo rozlialo alebo rozsypalo a potrebujete to čo najrýchlejšie umyť, často premýšľate čím. Najčastejšie siahnete po vlhkej handričke, ktorá však nie je príliš kompaktná a komfortná a taktiež nezaberiete pri čistení veľkú plochu.

Ak stále hľadáte prostriedok alebo nástroj, ktorý by vám mohol pomôcť, pozrite si skvelý a obľúbený mop na podlahu s rozprašovačom – Mop Easy Quick Spray . Tento mop disponuje skvelou funkciou – rozprašovania, ktorú ovládate jediným tlačidlom priamo na rukoväti.

mop na podlahu s rozprasovacom

Tento rozprašovač jednoducho rozpráši vodu pred samotným mopom (ako môžete vidieť na obrázku) a tak máte veľmi komfortne a rýchlo navlhčenú časť podlahy, ktorú hodláte vyčistiť.

V domácnosti predsa častokrát potrebujete vyčistiť drobné nečistoty alebo rozliate tekutiny. A práve vďaka tomuto skvelému mopu na podlahu s rozprašovačom bude upratovanie hračkou.
Ak nepoznáte tento mop, určite viete, že keď ste chceli navlhčiť špinavú podlahu vždy ste sa museli príliš zohýbať neustále dookola. Práve tento mop túto nepríjemnú a nekomfortnú aktivitu úplne eliminuje.
Jednoducho stačí stlačiť spínač (na obrázku nižšie) a z mopu sa na podlahu rozpráši dostatočné množstvo vody potrebné na navlhčenie podlahy.

Mop EASY QUICK SPRAY nájdete tu >>

mop na podlahu s rozprasovacom - spinac

Objem nádržky, z ktorej je voda rozprašovaná na podlahu je 350ml, teda je absolútne dostačujúci. Nádržka je na tomto mope s rozprašovačom kompaktne umiestnená a teda nie je žiaden problém ju doplniť kedykoľvek je to potrebné.

mop s rozprasovacom - nadrzka
Dopĺňanie vody do mopu s rozprašovačom je veľmi jednoduché

Samotná hlavica tohto mopu s rozprašovačom je ohybná a čistiaci návlek je zo skvelého materiálu – mikrovlákna, ktorý skvele saje vodu a navyše je antibakteriálny. Návlek určený na čistenie je k hlavici pripevnený suchým zipsom, čo vám umožňuje ho veľmi jednoducho odopnúť a následne vyprať v práčke. Kľudne ho môžete prať aj na 60 °C.

Prečítajte si aj:  Termo poháre, ktoré vám zaručia, že sa už nikdy viac nepopálite

Mop EASY QUICK SPRAY nájdete tu >>

Vďaka ohybnej hlavici sa navyše dostanete na ťažko dostupné miesta a tak ich dôkladne vyčistíte. Taktiež aj dĺžka mopu – 130 cm je dostačujúca pre postavy akejkoľvek výšky.

Výhody mopu na podlahu s rozprašovačom – Mop Easy Quick Spray:

  • ľahká a rýchla manipulácia,
  • otočná hlavica,
  • rozprašovač vody šetrí váš chrbát,
  • moderný dizajn,
  • skvelá dostupnosť na ťažko dostupné miesta.


Lajknite nás aj na FB :)
Lajknite nás :)

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *