Rady a nápady,Záhrada

Záhradné dekorácie: skvelé tipy a inšpirácie

Záhrada, oáza pokoja, ktorá slúži na náš oddych je miesto kde určite každý z nás rád trávi svoj voľný čas. Je prirodzené, že si chceme skrášliť prostredie, kde radi trávime svoje voľné chvíle. Práve záhradné dekorácie môžu byť skvelým prostriedkom ako si spríjemniť priestor záhrady a spraviť ho zaujímavejším. Záhradné fontány, trpaslíci, záhradné plôtiky, či palisády patria medzi najviac obľúbené záhradné dekorácie. Avšak kreativite a fantázii sa samozrejme medze nekladú.

Príjemné záhradné prostredie netvoria len samotné záhradné dekorácie ale aj vkusne upravené prostredie. Krásne pokosený trávnik, pekný chodník tvorený z dlažby alebo prírodných kameňov sú akýmsi základom. Tak ako záhrada skvele slúži k oddychu počas slnečného rána, či popoludnia, príjemné sú aj večery strávené popri grilovaní s priateľmi alebo rodinou. Keď už využívame priestory našej záhrady aj počas večerov, veľmi užitočné sú solárne lampy, ktoré cez deň plnia funkciu okrasnú a počas večerov si plnia funkciu osvetlenia.

Nechajte sa inšpirovať našim výberom zaujímavých záhradných dekorácií:

Solárne lampy a dekorácie

Solárne lampy a dekorácie nájdete tu >>

Trpaslíci do záhrady

Trpaslíkov do záhrady nájdete tu >>

Záhradné palisády, plôtiky

Záhradné palisády, plôtiky nájdete tu >>

Záhrada je miesto, kde sa chceme cítiť skvele, preto si ich spríjemnime podľa našich predstáv. Vždy je tu možnosť vyhrať sa s tým svojpomocne ako napríklad vytvorením si záhradnej cestičky vyloženej pestrými kamienkami, pestovaním kvetinových záhonov alebo skrášliť si priestor záhrady prostredníctvom záhradných palisád, záhradných palisád, či záhradných palisád.

Prečítajte si aj:  Úprava záhrady: 8 užitočných tipov ako si skrášliť záhradu

Lajknite nás aj na FB :)
Lajknite nás :)

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *